Середа, 27 жовтня

Китай заявив про створення ефективної вакцини проти коронавірусу

У Китаї розроблено вакцину, яка попередньо показала ефективність проти коронавірусу.

Про це заявив на брифінгу посол Китаю в РФ Чжан Ханьхуей, повідомляє російський «Інтерфакс».

«У Китаї вже розробили ефективну вакцину… Але це попередньо, потрібні подальші перевірки та доопрацювання», – сказав посол. Він також повідомив про знайдені ефективні ліки для лікування коронавірусу.

«Практика показує, що китайські ліки ефективно діють. У всіх випадках, коли застосовують ліки, не було жодного випадку ускладнення. Загальна ефективність китайських ліків показує понад 85%, у деяких випадках більш як 90%», – зазначив Ханьхуей.

Цікаво, що найефектинішими ліками в боротьбі з коронавірусом наразі є препарат хлорохіну фосфат радянського виробництва, який кілька десятків років застосовується проти малярії.

Тестувати вакцини проти коронавірусу почали на початку лютого. Тоді науковці створили комп’ютерну модель, яка допомогла відібрати з 70 тисяч препаратів 100 для їхнього подальшого вивчення. Деякі вакцини почали тестувати на тваринах, а деякі види лікування випробовують на людях.

За останніми даними, загальна кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі — 79 360. Більшість випадків інфікування, 77 150, зафіксували на материковому Китаї. У Європі найбільше випадків інфікування зафіксували в Італії — 157.З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2619 людей. Водночас 24 963 пацієнтам вдалося одужати.

Новини від "Наша Одесса" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/nashaodessanet.