Четвер, 27 січня

Листівки з “Новоросією” і “бандерівською Україною” виявили в Одесі під 2 травня

Служба безпеки України заявляє, що попередила спробу представників проросійського руху “Куликове поле” організувати 2 травня в Одесі низку провокаційних акцій у роковини трагічних подій 2014 року.

ДжерелоСБУ, Українська правда

Дослівно: “Встановлено, що одним з напрямків антидержавних проявів мало стати розповсюдження в Одесі друкованої агітаційної продукції сепаратистського характеру із закликами до створення так званої “республіки новоросія” і силового захоплення державної влади.

За задумом організаторів, ці дії мали стати інформаційним приводом для дискредитації України на міжнародній арені пропагандистами РФ.

Під час обшуків у активістів проросійського руху правоохоронці виявили значну кількість друкованої продукції, яка містить відверту антиукраїнську пропаганду сепаратистського характеру. 

Зокрема, вилучено листівки з поділом України на фейкову “республіку новоросія” і “бандерівську Україну”, наліпки з написами “Одесса русский город” та “Одесса – Новороссия”, символіку із пропагандою тоталітарного режиму, друковані видання, так звану газету “новоросія” та іншу заборонену законодавством продукцію”.

Новини від "Наша Одесса" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/nashaodessanet.