Середа, 27 жовтня

На Одещині школярка жорстоко побила однолітку: відео

В Одеській області двоє дівчат зняли відео, як їхня подружка побила 12-річну дівчинку. Потерпіла у лікарні зі струсом мозку.

У соціальних мережах розповсюджується відео, на якому жорстоко б’є 12-річну дівчину її ровесниця. Про це повідомляє ТСН.

Двоє підлітків знімали побиття на відео. Дарина та її кривдниця навчаються в різних школах, тому що стало причиною конфлікту, намагаються розібратись в обох школах.

Вчителі нападаючої розповідають про дівчину тільки хороше, що вона добре вчиться та з усіма дружить. Зі слів вчителів, відразу після бійки вона прибігла до класного керівника і розповіла, що побила дівчину.

У бійці брали участь дві дівчини, а ще двоє – однокласниця і подруга Дарини. За словами дорослих, саме вона налаштувала кривдницю проти її жертви. Тепер труїть Дашу в соцмережах.

У постраждалої діагностували струс мозку, вона лікується вдома під наглядом невролога. Після побиття в Даші з’явився постійний головний біль і вона не може спати. Після лікування її чекає робота з психологом.

Правоохоронці розслідують справу як побиття, але її можуть перекваліфікувати на булінг.

 
Новини від "Наша Одесса" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/nashaodessanet.