Четвер, 21 жовтня

Школярі в Одеській області за власною ініціативою прибирають пляжі від сміття

Школярі в Одеській області за власною ініціативою прибирають пляжі від сміття

Хлопці зібрали дуже багато сміття: вони наповнили кілька сміттєвих баків, і лише склом були забиті 9 будівельних мішків. Старшокласники з Чорноморська вже кілька разів виходили на прибирання узбережжя.

Як повідомляє “Портал Чорноморська”, все почалося з того, що організація “EcoТерапія” спонтанно організувала прогулянку по березі моря, поєднавши її з збиранням пластика.

Через тиждень два десятка молодих людей зібралися на узбережжі Райдужного і бухти у Портовская куренів, щоб прибрати мігруючий сміття, який викидає на берег з моря. Організували суботник учні шкіл №2 та №6, знайшли однодумців в соцмережах.

“Ідея щось зробити прийшла нам після пожеж в Австралії. Ми, почасти, теж причина цих пожеж. Ми вирішили почати з себе і хоч якось закликати людей робити те ж саме. Адже наша Земля – ​​наш дом. Ми не зможемо знайти їй заміну “, – пояснила одна з організаторів Інна Тайлакова.

Вони планують зробити прибирання пляжів регулярної, оскільки, за словами ековолонтеркі Світлани Брайченко, “планета залишається одним єдиним спільним домом для всіх, і наводити порядок і підтримувати його повинні теж все разом”.

Новини від "Наша Одесса" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/nashaodessanet.