В одеському соборі Різдва Христового священик кинувся бити парафіян ПЦУ (відео)

135
Кафедральний собор Різдва Христового, Одеса
Кафедральний собор Різдва Христового, Одеса

Відлучений від церкви священик Віталій Сеник разом зі своєю дружиною влаштував бійку в кафедральному соборі Різдва Христового, що на вулиці Пастера в Одесі.

Як розповіли «Думській» в прес-службі Одеської єпархії Православної церкви України, між цією релігійною організацією і колишнім священиком Сеником вже кілька місяців існує домовленість, що громада ПЦУ проводить свої служби о 8:30 і о 16:00, а прихильники Сеника – в інший час. Проте 3 березня ця угода була порушена.

«Коли ми прийшли на вечірню службу, приблизно о 16:00, то побачили, що Сеник, переодягнений в рясу, щось читає, – розповідає представник ПЦУ. – Йому зробили зауваження, зав’язалася словесна перепалка, яку знімала одна з парафіянок, що не сподобалося дружині Сеника. Вона вдарила цю жінку, а та її відштовхнула, і Сеник кинув цю жінку на підлогу і давай її бити ногами. За неї заступився колишній староста храму, і Сеник кілька разів ударив йому по обличчю, після чого почалася штовханина. Ми викликали поліцію і написали заяви ».

Стежте за нами в Telegram і Facebook!