Четвер, 27 січня

В одеському соборі Різдва Христового священик кинувся бити парафіян ПЦУ (відео)

Відлучений від церкви священик Віталій Сеник разом зі своєю дружиною влаштував бійку в кафедральному соборі Різдва Христового, що на вулиці Пастера в Одесі.

Як розповіли «Думській» в прес-службі Одеської єпархії Православної церкви України, між цією релігійною організацією і колишнім священиком Сеником вже кілька місяців існує домовленість, що громада ПЦУ проводить свої служби о 8:30 і о 16:00, а прихильники Сеника – в інший час. Проте 3 березня ця угода була порушена.

«Коли ми прийшли на вечірню службу, приблизно о 16:00, то побачили, що Сеник, переодягнений в рясу, щось читає, – розповідає представник ПЦУ. – Йому зробили зауваження, зав’язалася словесна перепалка, яку знімала одна з парафіянок, що не сподобалося дружині Сеника. Вона вдарила цю жінку, а та її відштовхнула, і Сеник кинув цю жінку на підлогу і давай її бити ногами. За неї заступився колишній староста храму, і Сеник кілька разів ударив йому по обличчю, після чого почалася штовханина. Ми викликали поліцію і написали заяви ».

Новини від "Наша Одесса" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/nashaodessanet.