Четвер, 27 січня

Інфікована коронавірусом жінка з Житомирщини гостювала в родичів у Львові і відвідувала церкву

Жінка погано себе почувала ще з 3 березня, але не зверталася до лікарів і відвідала церкву

71-річна пенсіонерка з Радомишля Житомирської області, у якої виявили коронавірус Covid-19, повертаючись з Польщі гостювала у родичів у Львові. Про це з посиланням на прикордонників повідомили в Житомирській ОДА, пише zaxid.net.

Як розповів під час термінового брифінгу в Житомирській облдержадміністрації голова ОДА Віталій Бунечко, жінка повернулася з Польщі, гостювала у родичів у Львові, а потім повернулася додому в Радомишль. Наразі пенсіонерка терміново госпіталізована та ізольована.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик повідомив, що лікарі виявили ускладнення – запалення легенів. Проводиться необхідне симпоматичне лікування.

Жінка погано себе почувала з 3 березня, але не зверталася до лікарів, вона була госпіталізована до районної лікарні у Радомишлі 12 березня о 10-й ранку, перевозити її у Житомир не планують. Також під наглядом лікарів знаходиться шестеро людей – її близькі родичі, з якими вона проживала. На даний час симптомів коронавірусу у них не виявлено.

За станом здоров’я усіх контактних осіб з жінкою слідкують медики. У родичів пацієнтки поки симптомів коронавірусної інфекції не виявили.

Як повідомляє «Житомир.інфо» з посиланням на директора державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Зиновія Парамонова, епідеміологів найбільше турбує те, що хвора жінка відвідала церкву.

Як інформували раніше, станом на вечір четверга, 12 березня, в Україні офіційно підтверджено три випадки захворювання коронавірусом.

 
Новини від "Наша Одесса" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/nashaodessanet.