Четвер, 21 жовтня

Українка заразилася коронавірусом COVID-19 в Італії

У 26-річної дівчини з України в Кампанії підтвердили зараження коронавірусів COVID-19, повідомляє італійське видання Fanpage.

За даними видання, дівчина кілька днів відчувала себе погано, потім вона вирушила до лікарні Сан-Лука-ді-Валло-делла-Луканія. Там їй провели аналіз на коронавірус COVID-19, який дав позитивний результат. Як зазначається, діагноз ще повинні підтвердити в лікарні Котуньо в Неаполі. Всіх, хто контактував з дівчиною, перш за все членів її сім’ї, які супроводжували її в лікарню, помістили на карантин.

La Repubblica уточнює, що стан дівчини “не критичний”. 15 лютого вона повернулася з Ломбардії, де на даний момент виявлено найбільше випадків коронавірусу, і через п’ять днів у неї з’явилися перші симптоми захворювання.

Як повідомлялося, кількість випадків зараження коронавірусів в Італії в середу ввечері зросла до 400 осіб. Найбільше інфекція торкнулася області Ломбардія (258 випадків, дев’ять померлих), Венето (71 випадок, двоє померлих), Емілія-Романья (47 випадків, один померлий).

Новини від "Наша Одесса" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/nashaodessanet.